Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


14 червня 2017

До уваги киян, які користуються субсидіями! У надісланих у червні квитанціях за комунальні послуги не відображений розмір субсидії

Звертаємо увагу, що у надісланих у червні квитанціях за комунальні послуги не відображений розмір житлової субсидії, що призначена вашій родині у травні.

Це пов’язано із прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України». Органи соціального захисту населення з технічних причин не мали можливості провести відповідні нарахування.

Гарантований державою розмір субсидії буде відображено у наступній квитанції, яку ви отримаєте в липні. Таким чином, у квитанції за червень будуть відображені субсидії за два місяці – травень і червень.

Також звертаємо увагу, що за наявності заборгованості більше ніж за два місяці згідно з Постановою КМУ № 300 субсидії не нараховуватимуться. Тому закликаємо своєчасно сплатити рахунки за надані послуги в повному обсязі та не накопичувати борги.

Із усіх питань щодо нарахування субсидій звертайтесь до районних управлінь праці та соціального захисту населення, на міську гарячу лінію 15-51, а також на гарячі лінії виконавців послуг.


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/51632.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов’язкове.

Press-EditorАналитикаКиївська міська державна адміністрація Офіційний інтернет-портал 14 червня 2017 До уваги киян, які користуються субсидіями! У надісланих у червні квитанціях за комунальні послуги не відображений розмір субсидії Звертаємо увагу, що у надісланих у червні квитанціях за комунальні послуги не відображений розмір житлової субсидії, що призначена вашій родині у травні. Це пов’язано із прийняттям Постанови...Интернет издание СКПУ