Картинки по запросу казначейськи рахунки ЖБК ОСББ

У відомстві поясняють, що ОСББ можуть отримувати відшкодування за субсидії через рахунки в комерційних банкахМіністерство фінансів України надало роз’яснення Казначейству стосовно перерахування ОСББ субвенції з надання пільг та субсидій, наданих населенню.Вчора, 31 січня, на офіційному сайті Міністерства фінансів України з`явилось повідомлення про вирішення проблемного питання, яке від самого початку року лихоманить ОСББ по всій країні.

Наразі повідомляється, що розрахунки з ОСББ/ЖБК, до внесення змін до постанови КМУ від 04.03.2002 № 256, здійснюватимуться через рахунки, відкриті в установах банків, а з бюджетними установами з надання житлово-комунальних послуг – через спеціальні реєстраційні рахунки, відкритті в органах Казначейства. Також повідомляється про початок підготовки до другого етапу реформування системи надання пільг та субсидій, в якому буде запропоновано механізм прямого перерахування субвенції в частині оплати квартирної плати та інших послуг безпосередньо на рахунки отримувачів пільг та субсидій.Нагадаємо, з 1 лютого держава зобов’язувала всі ОСББ відкрити розрахункові рахунки у Казначействі задля перерахування субвенції з надання пільг та субсидій, наданих населенню.

Проте більшість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків відмовилась це робити. Натомість, по всій Україні розпочався флешмоб, учасники якого звертались до українського уряду з вимогою змінити новий порядок розрахунків з ОСББ.

 

Мінфін повідомляє про вирішення проблемних питань відшкодування ОСББ пільг та субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до нового механізму монетизації субсидій, запровадженого з 01.01.18 р.

Можновладці планують внести системні зміни до постанови КМУ від 04.03.02 р. № 256 у частині порядку фінансування видатків бюджету на програми соцзахисту населення. А до тих пір компенсації за пільги та субсидії ОСББ/ЖБК будуть перераховувати на їх банківські рахунки, а бюджетним установам — через спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Казначейства. Відповідні роз’яснення мінфінівці вже надали Казначейству. З огляду на сказане, уважаємо, для отримання компенсації субсидій та пільг ОСББ/ЖБК поки що не потрібно буде відкривати спецрахунки в Казначействі.

Press-EditorАналитикаКООПУ відомстві поясняють, що ОСББ можуть отримувати відшкодування за субсидії через рахунки в комерційних банкахМіністерство фінансів України надало роз’яснення Казначейству стосовно перерахування ОСББ субвенції з надання пільг та субсидій, наданих населенню.Вчора, 31 січня, на офіційному сайті Міністерства фінансів України з`явилось повідомлення про вирішення проблемного питання, яке від самого початку року...Интернет издание СКПУ